Блог Жені Лайта - Фотографа у Києві

Коротко про автора

Вітання! Я – професійний фотограф Женя Лайт, радий Вашому відвідуванню мого сайту. У своєму персональному блозі надам багато корисної інформації, яка відноситься до фотосесій та їх правильної організації.

Всі огляди та рекомендації засновані на десятирічному досвіді роботи фотографа, є моєю суб’єктивною думкою.

Приємного читання!

Найкращі фотостудії у Києві

Огляд інтер’єрних фотостудій міста Києва 2024. Як правильно вибрати інтер’єр для фотосесії. Критерії вибору студії та мій особистий рейтинг.

РАГСи міста Києва. Контактна інформація

Вибираєте місце для урочистої весільної церемонії? Всі ЗАГСи міста Києва, контакти та режим роботи.

Студійні фотосесії у стилі Ню

Жанр ню включає кілька категорій: будуарна, еротична, інтимна зйомка. Кожен вибирає те, що йому ближче та цікавіше за духом. Це чудова можливість поглянути на себе абстрактним поглядом з боку.

ТОП-10 зіркових сторінок в Інстаграм

Рейтинг ТОП-10 сторінок Instagram найпопулярніших світових зірок…

Модельні тести та снепи

Портфоліо – головний інструмент моделі. Від його наповнення багато в чому залежить кар’єра, успіх, кількість пропозицій. Чим правильніше складено модельне портфоліо – тим вища ймовірність, що саме на вас зверне увагу модельний скаут, букер або фотограф для роботи на умовах TFP. Тому підходити до підготовки слід відповідально. А починати необхідно — із снепів та тестів.

Як потрібно позувати на фотосесії

У цій статті я розповім вам про те, як правильно позувати на фотосесії. Тільки найкращі ідеї для позування на всі випадки життя.

Як вибрати місце для весільної фотосесії

Ідеальне місце для фотозйомки, з відмінним освітленням, атмосферою та власне «красивим заднім планом» підбирається у кожному випадку індивідуально. Варто взяти до уваги місце розташування локації, щодо інших точок маршруту.

Таймінг та точне планування весільного дня

У цій статті я розповім вам про те, як правильно спланувати весільний день за часом, щоб він залишив лише приємні спогади з мінімальними переживаннями та чудові фотографії на згадку.

Весільна фотозона та варіанти її оформлення

Вважають, що будь-яка стіна підійде для фотосесії із запрошеними гостями. Але унікальна фотозона, крім функції прикраси, може стати додатковою розвагою для ваших гостей.

Весільні тренди 2023-2024

Ви плануєте весілля? Я підготував свіжий огляд весільних трендів, ідей та тенденцій 2023-2024 років. Основні новинки в декорі, розвагах, образах нареченої та багато іншого.

Новорічна фотосесія у студії 2024

За вікном мороз та снігопад? Наближаються Новорічні та Різдвяні свята. Настав час подумати про подарунки та сюрпризи для близьких людей.

© Женя Лайт — Фотограф у Києві 2009-2024 / Політика конфіденційності